Agility – Mikulášské hopsání ZKO Dolní přím – Probluz

1.12.2012 jsme se jeli rozloučit s agility sezónou na Mikulášské hopsání. Vezla jsem Goldy, a Bandíčka jsem taky přibrala, aby se někde po dlouhé době ukázal. S Bandíkem jsem běžela v kategorii nezávodících agi. Po doběhnutí jsem měla obrovskou radost, protože se soustředil na běh, a nechtěl utíkat za ostatními psi. Druhý běh běžel také moc pěkně!
Po vyvěšení výsledkové listiny jsem nemohla uvěřit…Bandík svou kategorii v prvním běhu vyhrál! Když jsem závodila s Bandíkem, Goldy byla zavřená v autě, a když jsem pro ni šla něž jsme měly startovat, byla jak u vytržení, a to se podepsalo na závodu… zbrklá, vynechávala překážky, běhala do špatných děr tunelů…no hrůza, ale jsem ráda že jí to tak baví (Goldy závodila v kategorii závodících agi, ikdyž  tam teoreticky neměla co dělat…byla to kategorie pro psy běhající na oficiálních závodech). I přes tu pohromu na parkuru jsme neskončily poslední, ale na 7. a 9.místě z 10. Vyhlašovaly se vždy první 3 místa v každé závodní kategorii a všechny velikosti dohromady.