Výstavy Březen + Duben 2015

28.3. CACIB Bogatic
29.3. CAC Sremska Mitrovica
11.4. CAC Ostrava…

… aneb několik titulů CAC, CACIB, BOB, několik nových šampionů, spousta zážitků a hlavně další Best In Show do mé sbírky!

Zkoušky Agility

Dnes jsem se s mýma holkama zúčastnila III.Pučálka cupu – Probluzské dvojzkoušky A1+A2. Jessie poprvé oficiální start a Goldy poprvé v kategorii A2. Dámy se asi domluvily, protože výsledky jsou následující:

White And Black Gasko Prim „Jessie“
1.zkouška LA1 – 17. místo /1 chyba, 1 odmítnutí/ – VD
2.zkouška LA1 – Disk.

Falling Gold Star Haliba „Goldy“
1.zkouška LA2 – 18.místo /1 chyba, 1 odmítnutí/ – VD
2.zkouška LA2 – Disk.

Video bude brzy. Holky rozhodně neudělaly ostudu, Jessie běžela nad očekávání soustředěně a v prvním běhu chybovala pouze na překážkách, které netrénujeme a Goldynky druhý běh jsem zkazila zamotáním se u tunelu.

7. -8. 2. 2015 DUO CACIB Brno

NEW YEAR and WINTER SHOW Nitra (SK)

Druhý víkend tohoto roku jsme strávili na slovenských výstavách. A i tentokrát se moc dařilo!

 

3.1.2015 Hanácká Národní výstava psů

Velice úspěšný start do nové výstavní sezony 2015. Výsledky všech mých svěřenců naleznete ZDE !

6.12.2014 NVP Świebodzice (PL)

Úspěšné zakončení výstavní sezóny roku 2014 pro nás proběhlo na výstavě v Polsku. První se předvedla Jessinka ve třídě šampionů, kde získala CWC a dokončila tak svůj další dospělácký šampionát, poté jsme nastoupily o Nejlepší fenu, kterou také s přehledem vyhrála. A BOB? Ten také po krátkém boji putoval Jessince. 

Jako další přišel na řadu Puppy, který měl v dorostu další 2 konkurenty. Třídu vyhrál a zanedlouho porazil i dorostovou fenku. Nakonec jsem předvedla ausinku Lillie, která se také moc líbila, a jako jediná dospělá fena získala CWC, tím pádem jí automaticky připadl i titul Nejlepší fena. BOB tentokrát vyhrál pes ale Lillie si odváží BOS!

V Závěrečných soutěžích zazářil Puppy – vyběhal si BIS Dorost. Jessinka se také nádherně předvedla a z jejího snažení je BIG 4!

CACIB Bratislava

S Rorinkou jsme si po nedělním velkém boji dojely společného Junior šampiona SK!

Video ZDE

Další výsledky z této výstavy naleznete v záložce Handling!