NVP Mladá Boleslav 14.-15.7.2012

První den

Tento víkend jsem strávila na krásně zorganizované výstavě v Mladé Boleslavi. V sobotu jsem předváděla našeho australského ovčáka Axel Moon Carcassonne Tolugo (Bandík), který ve třídě vítězů dostal ocenění Výborný 2, res.CAC za krásným americkým psem „Jeffem“, který poté zvítězil i o BOB a BIG 2!!!! Moc gratuluji paní Hodové k dalšímu krásnému úspěchu! A já jsem po předvedení Bandíka přehodila oblečení a šla jsem na předkolo junior handlingu. Původně jsme měly být tři, ale v katalogu nebyla napsaná Pája Píchová, takže do předkola jsme nastoupily čtyři. Všechny jsme zodpověděly pár otázek a udělaly figuru.
Když jsme byly nastoupené všechny, paní rozhodčí řekla, že rovnou uděláme semifinéle, a tak jsme po výměně psů udělaly „L“ ve dvou. Já dostala na výměnu Páji Výmarského ohaře, kterého jsem měla v rukou poprvé.

 

 

 

 

 

 

A paní rozhodčí měla vybráno, kdo půjde do finále, postoupila Pája, Kačka Navrátilíková s borderkou a já s Bandíčkem. Ve finále jsme měli udělat písmeno „T“ a myslím že zrovna dnes se mi to moje docela i povedlo ;) . Verdikt byl jasný, ,,Na třetím místě slečna a Border Kolie, na druhém slečna a Australský ovčák a vítězkou je slečna a Výmarský ohař krátkosrstý´´. Tak jsme s Bandíčkem uloupili druhé místo a jelo se domů.

 

Druhý den

Druhý den mě na výstavu vezla kamarádka, chovatelka Pyrenejských mastinů. S sebou měla Bethovena ve třídě mladých, získal Výborný 1, CAJC, BOJ a nakonec i BOB, Gratuluju Verunko!!! Po skončení mastinů jsem si šla hledat psíka na junior handling, narazila jsem na staré známé od kavalírku a půjčila jsem si od nich milou Black and tan fenečku. Paní rozhodčí nám zadala figuru „T“ a  měla připravenou spoustu záludných otázek, a některé mě i docela zaskočily,nicméně nás do semifinále pustila a tam se vše opalovalo. Do finále už jsme se bohužel nedostaly, ale nová zkušenost byla super.