MVP Mladá Boleslav 25.-26.8.2012

25.8.2012 – první den
V sobotu jsme se usadily s mamkou u Anglických setrů. Navštívily nás naše odchovy BOC a AUO, a při povídání s nimi za mnou najednou přišla kamarádka Šárka Hájková, jestli bych nepředvedla fenku setra o BOBa, tak jsem souhlasila a šla jsem se přidat do počtu o BOB, který pak dostal jiný pes. A pak už jsem šla na předkolo JH s Anglickým setrem Goldem.
Po figuře „T“ nás paní rozhodčí poslala do semifinále a z něj po trojúhelníku i do finále
. V závěrečkách vše probíhalo podle mě docela rychle, znovu jsme předvedli „T“ a já s Goldem jsme skončili na krásném 2.místě. Odevzdala jsem Golda a šla se připravit na soutěž párů. Předváděla jsem pár Velššpringršpanělů, bohužel jsme se neumístili.Moje práce v sobotu tímto skončila a jela jsem přespat do Liberce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.8.2012 – druhý den

Druhý den, jsme přijely ještě dýl než v sobotu, a tak jsem hned šla shánět psa na JH, mamka objevila úžasného Novofundlandského psa „Wantíka“. V předkole jsme opět udělali „T“ a pan rozhodčí nás poslal do semifinále, tam se nás sešlo 5, ale postoupit do finále můžou jen 3, po úmorném běhání jsme se tam dostali. V závěrečkách opět figura „T“ a opět úžasné 2.místo. Jitka Svobodová s Pájou Píchovou mě poprosily, abych jim pomohla s chovatelskou skupinou Bernských salašnických psů, v této soutěži jsme se umístili na 1.místě (moc díky, že jste mi umožnily s vámi spolupracovat :) ).