MVP České Budějovice

No, jak začít … Asi že jsme na výstavu vyjížděli s cca 1,5 hodinovým zpožděním, ale zvládli jsme přijet ještě před začátkem posuzování. Rychle jsem upravila AUO Barču, která byla na výstavě poprvé. V kruhu se ale předvedla moc hezky a tak si odnáší známku Výborná 3. Pomohla jsem ještě s předvedením Jahůdky o BOJ a Joeho o BOB a přesunula jsem se k BOC, kde šlo posuzování velmi rychle. Zanedlouho byla na řadě Jessie. Byla sama v šampionech a získala Výborná 1, CAC. Následně získala res.CACIB hned za fenkou, která obdržela i BOB. Tím pro mě tentokrát předvádění skončilo, a čekala jsem na odpolední soutěže.
V závěrečkách mi byl svěřen Anglický setr Artush. Šla jsem s ním v 7. sk.FCI, kterou jsme překvapivě vyhráli. Čekala nás tedy soutěž o BOD. Zúčastnilo se 7 nejkrásnějších psů dnes prezentovaných skupin. Artík měl velkou podporu publika a možná i to nám pomohlo ke konečnému výsledku. Artík získal Best of Day!!A to znamenalo, že v neděli musíme absolvovat znovu cestu do dalekých Českých Budějovic.

V neděli jsme přijeli akorát na zahájení odpoledních soutěží. Netrpělivě jsme pozorovali veškeré dění a čekali na našeho soupeře. Tím se nakonec stala Tibetská doga. S Artíkem jsme oproti ní měli nespočet výhod. Artík byl odpočatý a tak v kruhu předvedl nádherný výkon. A mě se splnil další handlerský sen – BEST IN SHOW putoval právě nám!

Video ZDE