CACIB a Šampion šampionů Timisoara (RO) 19.-20.1.2013

V pátek 18.1. jsme absolvovali více jak 10ti hodinovou cestu do cca 765km vzdálené Timisoary. Cesta byla příšerná, všude spousta sněhu, nehody, kolony, ale po příjezdu na místo po sněhu ani památky.

V sobotu vše začalo CACIBem, kde jsem se proběhla o BOB s fenkou anglického setra Ginou. A pak jsem se taktéž s anglickým setrem Goldem zúčastnila Junior handlingu, ve kterém jsme skončili na 2.místě!

Od 16ti hodin tamějšího času probíhali první kola ŠŠ. Naše australačka DeeDee měla ve své třídě jednu konkurentku, která nakonec vyhrála. „BOB“ poté získal pes. V závěrečkách jsem předvedla krátkosrstou kolii Rubu která se bohužel neumístila.

V neděli měla DeeDee, stejně jako na ŠŠ, ve třídě konkurentku. Role se ale obrátily a DeeDee získala CAC a CACIB (tedy to, pro co jsme hlavně jeli). O BOB běhala se psem, který na ŠŠ v druhém kole vyhrál i celou skupinu FCI1! Pejsek asi neměl svůj den, a tak si DeeDee odnesla z kruhu i BOB, který rozhodnul o tom, že počkáme do závěrečných soutěží. Opět jsme přihlásili Junior handling, tentokrát s DeeDee. 1.místo bylo po výměně psů s včerejší vítězkou naše, aneb jak já jsem potom řekla ,,Díky blbosti mého psa jsem zvítězila!“ (DeeDee mě totiž nechtěla opustit a tak druhé handlerce nechtěla stát ani chodit). V FCI skupině 1 jsme se už neumístili a tak se mohlo konečně jet domů. 

 

 

 

                 Video ZDE