20.4.2014 Agility Zdobín – speciál pro A1 + A2

Goldynce jsem se rozhodla zkusit přihlásit asi na delší dobu poslední oficiální závody, protože doufám zanedlouho bude plnit mateřskou povinnost :) .
Jako první se běhala hra – tuneliáda, kterou jsem zde na vlastní kůži zažila poprvé. Pro Goldynku hezký start, mohla vybít své prvotní nadšení, a na zkoušky se lépe soustředit. Až nečekaně dobře mi řezala vracečky a bylo z toho super 2. místo s rychlostí 4,36m/s!
Na první zkoušce se konala diskvalifikace. Goldy se mi záhadným způsobem po vyběhnutí z tunelu ztratila z dohledu, a bohužel jsem jí neuviděla proskakovat kruh (jak to správně mělo být), ale rozhodla se, že kladina je zajímavější!  Druhá zkouška nám sedla víc, a Goldy s 1 chybou skončila na 5.místě. Chyba opět kuli mě, a mému strachu ze záludnosti. Na předposlední skokovce jsem Goldy moc brzo začala přivolávat, a ona nechala na překážce nohy, shodila, ale šla aspoň tam, kam měla. Hlavně že máme výbornou! :) Jinak jsem nadšená z jejích zón, dnes jí šly nástupné i sestupné naprosto perfektně!

Za videa děkuji Pavle Balajkové :)

HRA ZDE
1. zkouška ZDE
2. zkouška ZDE