17.5.2014 Krajská výstava Hradec Králové

Další užitý den s přáteli. Tentokrát toho bylo docela hodně, ale společně s pomocí kamarádky Báry Drahoňovské jsme to zvládli!

 

Začalo to předváděním Australáků. Jako prvního jsem předvedla Rastyho ve třídě mladých. Rasty porazil své dva soupeře a odnesl si známku Výborný 1, Vítěz třídy mladých. Dále jsem běhala s Bandíkem ve třídě čestné, kde se mě pan rozhodčí zeptal, proč jsem ho nepřihlásila do nějaké třídy, aby mohl bojovat o Krajského vítěze :D … Výborný 1.  V mladých fenkách se předvedly Coffee se mnou a Casie s Bárou. Holky Halibácký za sebou nechaly 2 další soupeřky, Casie si odnesla Výbornou 2 a Já s Coffee Výborná 1, Vítěz třídy

mladých. Hned jsem nastoupila s Cherry, která byla sama a nakonec porazila i fenku z třídy otevřené, odváží si Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz!!! Odebrala jsem se k jinému kruhu, kde jsem hned nastoupila s BO Haničkou. Pan rozhodčí si jí chtěl osahat, a to byl konec, Hanička se svou povahou neuspěla, a odnáší si aspoň Výbornou 1, ale bez titulu. Hned následovalo předvedení štěněte Borderky Chicca. Chocco porazil svého brášku, a odnesl si Velmi nadějný 1. Poté už mě čekalo jen předvedení Angie v mezitřídě, kde byla sama, a odnáší si Výbornou 1, a Vítěz třídy. Třešničkou celého dne bylo umístějí v soutěži chovatelských skupin. Halibě putuje 3. místo za skupinu AUO – Rasty, Angel + Coffee!! A abych nezapomněla na Doničku, v závěrečných soutěžích jsme získaly res. BIG sk. 7 FCI!!! :)